Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Nowoczesna architektura : Centrum sportowe / Studio Shift

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Studio Shift – 3 000 miejsc Centrum Sportowe w Miyi County zapewnia wielofunkcyjne miejsce do organizacji wydarzeń sportowych, takich jak badminton, tenis stołowy i koszykówka.
Główny ośrodek jest połączony z mniejszymi salami, na których znajduje się 200-miejscowy kort tenisowy, basen z nurkowaniem i kilkoma boiskami do badmintona i tenisa stołowego.
Aby zjednoczyć zróżnicowany zbiór obiektów, falisty metalowy dach zamyka program i określa zewnętrzne granice budynku, gdy opada w kierunku płaszczyzny uziemienia.
Więcej o centrum sportowym po przerwie.
Geometria dachu odpowiada bezpośrednio wymaganiom dotyczącym dużych obiektów.
Różne cienkowarstwowe technologie fotowoltaiczne są badane jako krytyczne komponenty szerokiej powierzchni dachu wraz ze strategiami zbierania i ponownego wykorzystywania wody deszczowej i zmaksymalizowania kontrolowanego, naturalnego światła dziennego.
Panelizowany system szklenia umożliwia selektywną kontrolę olśnienia i przyrost ciepła poprzez obróbkę pojedynczych szyb.
Różne zmętnienia i odcienie są przypisane do paneli szklanych w odpowiedzi na położenie i orientację Słońca, aby zachować maksymalną wydajność budynku, a także indywidualne wyniki jego sportowców i użytkowników.
Centrum sportowe hrabstwa Miyi jest ograniczone parkami liniowymi na wschodzie i południu, które posiadają kanał nawadniający i odpowiednio podążają za naturalnym strumieniem.
Na północy centrum bezpośrednio łączy się z główną komercyjną i kulturalną promenadą Miyi poprzez specjalny program sportowy i skrzyżowanie jego pierwotnych systemów cyrkulacji.
W głównym holu wielkie schody zapewniają dostęp do miejsc i zwykłych miejsc publicznych w strefie o dużym natężeniu ruchu pieszego.
Drugi główny wpis, na wschodnim parku liniowym, zapewnia aktywację zielonej przestrzeni.
Program handlu detalicznego i koncesje oraz usługi są połączone i dostępne na głównym podwyższonym poziomie hali, łącząc w ten sposób istniejące z nowym.
Nazwa projektu: Ośrodek sportowy Miyi County Lokalizacja projektu: Miyi County, prowincja Syczuan, Chiny Rok: 2009-obecna Faza: Zakończenie fazy projektu koncepcyjnego Przewidywana data ukończenia: wiosna 2013 Architekt: Studio Shift, Culver City, Kalifornia, USA Strona internetowa: www .studioshift.com Zespół projektu: Mario Cipresso (główny), Ed Hatcher, Marisol Mejia, Stephen Morton
[przypisy: program do kolorowania elewacji, porotherm cennik, woda i magnezja palona ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: porotherm cennik program do kolorowania elewacji woda i magnezja palona