Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo wczoraj i dzis : Ogłoszono zwycięzców konkursu eVolo Magazine 2010 na wieżowiec

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Magazyn eVolo z przyjemnością ogłasza zwycięzców konkursu wieżowców w 2010 roku.
Założony w 2006 roku doroczny konkurs wieżowców rozpoznaje wybitne pomysły, które na nowo definiują projekty wieżowców dzięki wykorzystaniu nowych technologii, materiałów, programów, estetyki i organizacji przestrzeni.
Nagroda ma na celu odkryć młode talenty, których pomysły zmienią sposób, w jaki rozumiemy architekturę i jej związek ze środowiskiem naturalnym i zbudowanym.
Jury edycji 2010 zostało utworzone przez liderów architektury i projektowania, w tym: Mario Cipresso, Kyu Ho Chun, Kenta Fukunishi, Elie Gamburg, Mitchell Joachim, JaeYoung Lee, Adela.
De Marchi, Nicola Marchi i Eric Vergne.
Jury wybrało 3 zwycięzców i 27 wyróżnień spośród 430 zgłoszeń z 42 krajów.
Więcej informacji po przerwie.
Po pierwsze, globalizacja, zrównoważony rozwój, elastyczność, zdolności dostosowawcze i rewolucja cyfrowa, to niektóre z wielowarstwowych elementów branych pod uwagę.
Pierwsze miejsce przyznano projektowi pionowego więzienia zaprojektowanego przez studentów architektury Chow Khoon Toong, Ong Tien Yee i Beh Ssi Cze z Malezji.
Ich projekt bada możliwość stworzenia więzienia-miasta na niebie, w którym więźniowie będą żyć.
Za darmo.
i produktywna społeczność z polami uprawnymi i fabrykami, które wspierałyby miasto-gospodarza poniżej.
Drugie miejsce Odbiorcami drugiego miejsca są Rezza Rahdian, Erwin Setiawan, Ayu Diah Shanti i Leonardus Chrisnantyo z Indonezji, którego projekt.
Ciliwung Recovery Program.
ma na celu oczyszczenie i naprawę siedliska rzeki Ciliwung.
Budynek zaprojektowano jako genialną, nadającą się do zamieszkania maszynę, która zbierała śmieci, oczyszczała wodę i zapewniała schronienie tysiącom ludzi mieszkających w slumsach wzdłuż rzeki.
Trzecie miejsce Trzecie miejsce otrzymali Ryohei Koike i Jarod Poenisch ze Stanów Zjednoczonych za swój projekt.
Nested Skyscraper.
który bada techniki robotyki dla nowatorskiej konstrukcji tulei węglowych i betonu z sznurkiem.
Budynek jest systemem wielu warstw kompozytowych żaluzji, które gęstnieją i obracają się w zależności od ekspozycji słonecznej, wentylacji i wydajności materiałów.
[hasła pokrewne: przydomowa świadectwo charakterystyki energetycznej cena, świadectwo charakterystyki energetycznej cena, cięcie płyt meblowych ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cięcie płyt meblowych mrówka biłgoraj godziny otwarcia świadectwo charakterystyki energetycznej cena