Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo wczoraj i dzis : Capilla para el Tio / Visiondivision

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Visiondivision nigdy nie udostępnia nam interesujących projektów, czy to ich zoo / wodospad, czy najnowsze.
kaplica dla Tio, złego diabła, który ma górę w Boliwii.
Jakkolwiek może się to wydawać dziwne, górnicy w Boliwii stają w obliczu okropnych warunków pracy wewnątrz góry i twierdzą, że Tio jest odpowiedzialny za pochodzenie 8 milionów istnień, które zostały utracone w górach.
Projekt jest sanktuarium Tio i będzie służyć jako miejsce, w którym górnicy mogą zostawić prezenty dla diabła, aby nie zaszkodził ludziom pracującym w górach.
Więcej o sanktuarium i więcej zdjęć po przerwie.
Visiondivision wybrała się na zwiedzanie jaskini i znalazła odpowiednie miejsce, kilkaset metrów w środku, aby umieścić świątynię.
Ekspert dynamitowy udoskonalił stronę, aby zapewnić więcej miejsca na ołtarz i ściany.
W ciągu pięciu dni niszę jaskiń pomalowano na czerwono, zamontowano srebrny ołtarz i ścieżkę srebrnych kamiennych płyt prowadzących do niego.
Ziemia pokryta była farbą okry, poprawiając zaczerwienienie miejsca.
Na najniższym poziomie ustawiono czerwoną drewnianą ławę, a kapliczka była pokryta blaskiem, więc kiedy wędrują wokół głowy górników, odbija się magiczny blask.
Projekt był wyjątkowo wymagający i niebezpieczny.
Nie można było wykonać żadnej pracy, podczas gdy górnicy znajdowali się wewnątrz góry, ponieważ dodatkowe osoby utrudniłyby wąskie przejścia.
To zostawił jedyny możliwy czas na zbudowanie świątyni podczas wieczoru.
kiedy temperatura spadła poważnie, nie mówiąc o położeniu na wysokości 4200 metrów.
Architekci podsumowali dla nas swoje doświadczenia: Niektórzy ludzie w pełni nie rozumieli tego projektu, odrzucając go jako coś tandetnego, a może nie należącego do stylowej rodziny architektów.
Widzimy wyraźnie, że trudno jest w pełni zaakceptować to w świecie zachodnim, jeśli nie zdajesz sobie sprawy z okoliczności.
Ale siedzenie w tej najwyżej położonej kaplicy na świecie wraz z innymi górnikami, osadzonymi w czarującym czerwonym kolorze, który błyszczy w świetle reflektorów, w przeciwieństwie do całej ciemności i nędzy w jaskini, jest głębokim przeżyciem, że prawie w dzisiejszym świecie nie może czuć się w rozwiniętym świecie.
.
Oglądaj starożytne rytuały ofiarne w kaplicy.
[podobne: mrówka brzeg godziny otwarcia, cięcie płyt meblowych, rozmiary rur ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cięcie płyt meblowych mrówka brzeg godziny otwarcia rozmiary rur