Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo i architektura : Zbuduj gdzie indziej: TYIN + Anna Heringer

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Po Rudy Ricciotti, Patrick Bouchain, Lacaton i Vassal, Luca Merlini i Lefevre i Aubert, willa Noailles dąży do eksploracji wszechświata zaangażowanych architektów.
Od 14 lutego do 28 marca 2010 będą prezentowane projekty i realizacje dwóch zespołów architektów: stowarzyszenia TYIN (zobacz ich projekty w Blogu tutaj) stworzonego przez dwóch młodych norweskich architektów, Andreasa Grünvedta Gjertsena i Yashara Hanstada, i niemieckich architektów Anny Heringer (zobacz jej projekt w Blogu tutaj).
.
Build Somewhere Else ., ponieważ ta wystawa pokazuje projekty stworzone przez ludzi.
Tutaj ., w Europie, dla ludzi.
Tam ., w Afryce lub w Azji.
Tam, gdzie jest termin schronienie .
ma swój pierwszy sens: w Afryce i Azji, ze studentami norweskimi architektami TYIN, którzy stworzyli organizację humanitarną, aby budować domy osieroconych nastolatków, biblioteki łaźni wiejskich i publicznych, z lokalną ludnością oraz w warunkach ochrony środowiska.
W Afryce iw Bengladeszu, z młodym niemieckim architektem, który zinterpretował starożytne konstruktywne systemy.
Wystawa odbędzie się w Villa Noailles, Hyeres we Francji.
[przypisy: mrówka brzeg, cięcie płyt meblowych, kopanie studni cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cięcie płyt meblowych kopanie studni cena mrówka brzeg