Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo i architektura : Wniosek dotyczący zmiany biegów Townshift / Paisajes Emergentes

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Kolumbijscy architekci Paisajes Emergentes otrzymali drugą nagrodę za swoją propozycję Międzynarodowego Konkursu Townshift w Kanadzie.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Struktura.
Z pewnością najmniej ciekawą rzeczą, jaką może zrobić pionowa wieża, jest wyświetlenie znaku powitalnego.
Struktury pionowe mogą wspierać różnorodne i wyspecjalizowane funkcje, takie jak komunikacja, zbieranie energii, prognozowanie pogody i zawsze są najciekawszymi miejscami, w których można podziwiać wspaniałe widoki odległych krajobrazów.
Znacznik Fleetwood jest zdematerializowaną wieżą, jest lżejszy od powietrza, a jego konstrukcja przywiązuje ją do ziemi, zamiast podtrzymywać jej własną wagę: Wykonana jest z zestawów balonów pogodowych wypełnionych helem.
Ciekawostką w balonach jest to, że przy wystarczającej liczbie metrów sześciennych helu mogą zastąpić tradycyjne statyczne struktury oparte na ciężkiej stali.
Wieża kończy się lżejszym od powietrza.
Nie jest to wieżowiec, jest on bardziej związany ze zeppelinem lub obecnie popularnymi balonami helowymi używanymi na całym świecie jako platformy widokowe.
Jest to coś, na co pogoda ma wpływ, jak pionowa chmura, lub po prostu coś bardzo dziwnego dzieje się na niebie, witając odwiedzających miasto i zachęcając ich do wspinaczki, aby mieć lepszy widok na Mount Baker.
Instalacja:.
Każdego dnia jeździmy w USA zadziwiająco 6,3 miliardem mil Jeśli energia kinetyczna generowana przez poruszające się pojazdy została uchwycona w dowolnym momencie, może wytworzyć wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby zasilić ponad ćwierć miliona domów każdego dnia.
Szosa Frasera zostanie pokryta kinetycznymi systemami dywanowymi już dostępnymi.
Jego długość wystarczy do zasilenia instalacji i niektórych domów pilotów w mieście z całkowicie czystą energią z presji przejeżdżających samochodów.
Pionowe wiązki balonów wieży będą odpowiadać poziomym obszarom autostrad przeznaczonych do zbierania energii.
Energia elektryczna wytwarzana przez ruch samochodów będzie oświetlać instalację w nocy, pokazując kontemplacyjne, pionowe przedstawienie kolorów tego, co dzieje się na autostradzie.
[patrz też: jak stać się bogatym, cięcie płyt meblowych, otacza lagunę ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cięcie płyt meblowych jak stać się bogatym otacza lagunę