Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Sports Architecture Part III

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Niezależnie od tego, czy uprawiasz łucznictwo, czy uprawiasz jogging na siłowni z ładnym widokiem, spodoba ci się nasza trzecia oferta wcześniejszych projektów sportowych projektów architektonicznych.
Sprawdź wszystkie po przerwie.
Archery Center / Atelier Phileas Centrum łucznictwa w Chennevi.
Res-sur-Marne znajduje się na obszarze o niskiej gęstości w zielonej okolicy.
Z tego powodu decydujemy się na wyartykułowanie naszego projektu wokół trzech głównych osi: Leczenie strzelnicy plenerowej jest całkowicie częścią budynku: jej wszczepienie uzasadnione jest koniecznością ukierunkowania pasów strzelania na zewnątrz i celów na północ (czytaj więcej .) Bakio Sports Centre / ACXT Budynek położony jest w małej i zatapialnej dolinie otwartej do morza w nadmorskiej miejscowości Bakio.
Zajmuje północno-zachodnią stronę tego obszaru, pozostawiając dwa wolne obszary, jeden na zachodzie, przez który prowadzi się dostęp, a stosunek budynku do społeczeństwa jest ustalony, a drugi na południu, nieco wyższy w odniesieniu do wejście i sąsiednie boisko piłkarskie, które będzie wykorzystywane jako solarium na baseny (czytaj dalej.) Centrum Sportu i Rekreacji Birker.
a / Architekci SHL Ten nowo ukończony kompleks sportowo-rekreacyjny ma charakterystyczną, rzeźbiarską jakość, dodatkowo udoskonaloną przez istotną przejrzystość budynku.
Naturalne krzywe budynku odzwierciedlają pofalowany krajobraz okolicy.
Kompleks został zaprojektowany jako wielofunkcyjny i obejmuje dużą halę wielofunkcyjną (2300 m2) z wystarczającą ilością miejsca na dwa korty do piłki ręcznej z towarzyszącymi mobilnymi stanowiskami dla widzów, a także salon dla VIP-ów (czytaj dalej.) Nowy skocznia olimpijska w Garmisch-Partenkirchen / terenu: loenhart & mayr Olympic Ski Jump w Garmisch-Partenkirchen jest jednym z najbardziej renomowanych obiektów tego typu, który od 55 lat jest gospodarzem noworocznych zawodów w skokach narciarskich w ramach międzynarodowego turnieju Four Hills.
Teraz, po wcześniejszej premierze w styczniu 2008 roku, nowy olimpijski obiekt do skoków narciarskich, zaprojektowany przez młodą kadrę z Monachium prof.
Klausa Loenharta i Christopha Mayra, teren (czytaj dalej.) Wellness Sky / 4of7 Budynek o nazwie.
Danube Flower .
został zbudowany jakieś trzydzieści pięć lat temu, aby stać się przełomem na nabrzeżu w Belgradzie.
Kiedyś mieściła ekskluzywną restaurację, która była częścią większego centrum rekreacyjnego dostępnego dla publiczności.
Projekt był sponsorowany przez ówczesny komunistyczny rząd i poparty przez ówczesnego prezesa JBTito, który był pierwszym gościem restauracji 22 listopada 1973 roku (czytaj dalej.)
[podobne: rozmiary rur, program do kolorowania elewacji, cięcie płyt meblowych ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cięcie płyt meblowych program do kolorowania elewacji rozmiary rur