Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Weekend

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niektóre wspaniałe projekty, które chcemy Ci zobaczyć, mogły minąć w weekend.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Grand Canal Theatre / Daniel Libeskind Koncepcja Teatru Wielkiego Kanału i Komercyjnego Rozwoju ma na celu zbudowanie potężnej obecności kulturowej wyrażonej w dynamicznych tomach wyrzeźbionych w celu projekcji płynnego i przejrzystego dialogu publicznego z otoczeniem kulturowym, komercyjnym i mieszkalnym, jednocześnie komunikując różne wewnętrzne siłą wewnętrzną Teatru i budynków biurowych (czytaj więcej.) The 22 / JS.
Stojący naprzeciwko peruwiańskiej plaży, 30 mil od Lima, hotel El 22 oferuje 4 apartamenty przystosowane dla rodzin.
Jego prostokątny teren ma 389 m2 powierzchni i spektakularne widoki na morski krajobraz.
Przestrzegając kompleksowych przepisów, projekt odważy się wystawić na wysokości 2 m wysokości z malecón , z taką przestrzenią, która obejmuje basen, poczekalnię, patio, kuchnię i usługi (czytaj dalej.) Metzgerstüble Bar / DI Bernardo Bader DI Bernardo Bader Architects zaprojektowali bar i kawiarnię Metzgerstüble w austriackim mieście Mellau.
Kawiarnia znajduje się pomiędzy jedną z głównych dróg małego miasteczka i wodą.
Wykonane z drewnianych listew, które różnią się rozmiarem, aby przełamać monotonię całkowicie drewnianej konstrukcji, kawiarnia ma dziurkowane okienko skierowane w stronę wody, podczas gdy frontowe wejście jest bardziej otwarte (czytaj więcej.)
[więcej w: program do kolorowania elewacji, świadectwo charakterystyki energetycznej cena, otacza lagunę ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: otacza lagunę program do kolorowania elewacji świadectwo charakterystyki energetycznej cena