Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Architektura 21szego wieku : MAS Summit 2012

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Miejskie Towarzystwo Sztuki w Nowym Jorku przygotowuje się do trzeciego dorocznego szczytu, na którym zaprezentowanych zostanie prawie 100 rozmów dotyczących architektury i urbanistyki.
Od 18 października dwudniowe wydarzenie w Jazz w Frederick P.
Rose Hall w Lincoln Center zgromadzi wybranych urzędników, projektantów i innowatorów, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak Nowy Jork może utrzymać pozycję lidera na świecie, pozostając jednocześnie przyjaznym środowiskiem dla wszyscy jego mieszkańcy.
Więcej po przerwie.
Wydaje się, że skład szczytu ma coś dla nikogo interesujących.
czy to jest rozmowa na temat.
mega-urbanizacji.
Richard Saul Wurman, twórca TED (Technology, Entertainment and Design) lub panel dyskusyjny na temat życia w Nowym Jorku.
Dwa dni będą również obejmować Foster + Partnerzy.
zwycięski projekt dla 425 Park Avenue, który właśnie udostępniliśmy Wam w październiku, oraz aktualną wersję Bloomberga na temat nowego prawa dotyczącego zagospodarowania przestrzennego, które udostępniliśmy w tym tygodniu.
Interesuje nas również rozmowa o prywatnej przestrzeni publicznej oraz rozmowa z krytykiem architektury New York Times, Michaelem Kimmelmanem.
Szukasz innych projektów, które udostępniliśmy na Blogu.
takie jak + Pool i LowLine.
jako że ich projektanci cieszą się zasłużoną sławą w MAS.
Szczyt.
Szczyt ma świetny skład mówców i ciekawe tematy, które zachęcają do rozmowy i debaty.
Jeśli jesteś w okolicy, mamy nadzieję, że wykorzystasz te dwa dni i poinformujesz nas, co myślisz! Aby uzyskać pełną listę konferencji, sprawdź MAS.
stronie internetowej.
[podobne: mrówka brodnica, rozmiary rur, jak stać się bogatym ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jak stać się bogatym mrówka brodnica rozmiary rur