Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Biblioteki Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Badania wykazały, że jeśli podoba Ci się środowisko i projekt biblioteki, spędzasz w niej więcej czasu, ucząc się, czytając i ucząc się.
Sprawdź nasz trzeci wybór (pierwszy tutaj tutaj / drugi tutaj) wcześniej opisanych bibliotek w Blogu.
Wszyscy po przerwie! Biblioteka Narodowa / KSP Jürgen Engel Architekten KSP Engel und Zimmermann zaprojektował niedawno rozszerzenie biblioteki o wielkości 77 000 metrów kwadratowych, aby pomieścić istniejącą Bibliotekę Narodową w Pekinie.
Nowy dodatek pomieści około 12 milionów książek i będzie używany przez około 12 000 osób dziennie (czytaj dalej.) National Tecnical Library w Pradze / Projektil Architekti Idea nowej biblioteki technicznej jest dość stara i zaczęła się w latach 90-tych.
Konkurs architektoniczny odbył się w 2000 roku.
Inwestorem jest ministerstwo edukacji w imieniu państwowej biblioteki technicznej.
Nasz projekt otrzymał pierwszą nagrodę spośród około 50 propozycji.
Nie było żadnej drugiej nagrody, a zamiast tego pojawiły się trzy trzecie nagrody (czytaj więcej.) Biblioteka Safe Haven / TYIN Tegnestue W styczniu 2009 r.
TYIN zaprosił 15 norweskich studentów architektury z NTNU do wzięcia udziału w warsztatach w sierocińcu Safe Haven.
Warsztaty poprowadził profesor nadzwyczajny Hans Skotte i architekt Sami Rintala.
Najpilniejszymi potrzebami w domu dziecka była biblioteka i nowy budynek sanitarny (czytaj dalej.) Biblioteka publiczna A.
& M.
Miskiniai / 4 Architekci Plius Idea tego projektu była prosta i symboliczna w tym samym czasie: książki, esencja wiedzy, komunikacji i tradycji kulturowej.
Jak wymaga tego biblioteka publiczna, jest ona dostępna dla wszystkich.
i dlatego wybrano kształt przezroczystej kostki, świecącego ciała w nocy (czytaj więcej.) Biblioteka Narodowa w Astanie w Kazachstanie / BIG BIG została niedawno nagrodzona pierwszą nagrodą w otwartym międzynarodowym konkursie na projekt dla Kazachstanu.
nowa Biblioteka Narodowa w Astanie.
Nowy budynek ma powierzchnię 33.000 mkw., Jako ciągły obieg na Pasie Möbiusa, w wyniku 2 powiązanych ze sobą struktur: idealnego koła i publicznej spirali (czytaj dalej.)
[przypisy: mrówka brzeg, kopanie studni cena, porotherm cennik ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kopanie studni cena mrówka brzeg porotherm cennik