Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Architektura 21szego wieku : 2012 Yeosu World Exposition Zwycięzca konkursu Big-O International Idea

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

G.Lab *, wydział Gansam Architects & Partners w Seulu w Korei wygrał Międzynarodowy Konkurs na Pomysły na wystawę Yeosu World Big-O 2012.
Tematem projektu jest Zielony Ocean, Błękitny Las .
i oczekuje się, że zakończy się w tym roku.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Uświadomienie sobie, że Big-O jest połączeniem łączącym Expo, i jako przestrzeń sprzyjająca zmaksymalizowaniu publicznego zgromadzenia.
Inicjatywa ma na celu zaprezentowanie Big-O jako projektu odnowy ekosystemu morskiego i umożliwienie odwiedzającym doświadczenia tego procesu z pierwszej ręki.
Big-O zapewnia przyszłościowe przestrzenie zewnętrzne i poprawia udogodnienia dla ogólnego doświadczenia przestrzennego Ekspozycji.
Big-O tłumaczy różne funkcje i cechy oceanu jako miejsca kultury i sztuki, dostarczając odwiedzającym specyficzne dla użytkownika wrażenia z wyczulonymi chodnikami, parkami, krajobrazami i wystawami.
Formalna koncepcja: Woda z Oceanu jest dynamicznym medium, w którym żyje różnorodny styl życia.
Filtrowanie podstawowego składnika życia, woda sama jest substancją energetyczną zdolną do ekscytujących reakcji i cech.
Płynna dynamika wody i jej interaktywność stają się inkubatorem napędzającym formalny język tego projektu.
[hasła pokrewne: mrówka błękwit, porotherm cennik, kopanie studni cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kopanie studni cena mrówka błękwit porotherm cennik