Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Weekend

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Czy wyłączyłeś komputer w piątek i właśnie go włączyłeś.
Oto trzy wspaniałe projekty, które mogłeś przegapić w ten weekend.
Sprawdź wszystkie po przerwie.
Learning Center / Sebastian Mariscal Studio Miasto Tijuana jest w ciągłym przyspieszeniu, ponieważ dotrzymuje kroku ludziom, którzy spieszą do niego z coraz większą intensywnością.
Oferuje cnotę kontrastu dla tego Centrum Nauczania, ubranego w stare drewno.
Fasada nie nosi znaków ani śladów budynku, raczej zaprasza ciekawskiego gościa, aby znalazł sobie plac, na którym woda powoli wlewa się do basenu, nazywając promienie słońca tańczące na jego powierzchni (czytaj więcej.) Boucicaut Logements / Brenac + Gonzalez Stéphane Chalmeau podzielił się z nami tym ceglanym budynkiem mieszkalnym w centrum Paryża we Francji, zaprojektowanym przez Brenac + Gonzalez Atelier d.
Architecture.
Pokazuje dwie różne objętości, łącząc się z czerwonymi dachami domów niskiej wysokości i białymi bryłami budynków mieszkalnych obok, demonstrując wielki szacunek dla kontekstu (czytaj więcej.) Automotive Intelligence Center / ACXT Kompleks 3 budynki i zagospodarowanie terenu przeznaczone na R & D + i w sektorze motoryzacyjnym.
Dwa budynki przeznaczone są do wykorzystania jako jednostki rozwojowe (hale) z laboratoriami i produkcją na małą skalę.
Trzeci budynek główny mieści jednostki badawcze różnych firm z branży motoryzacyjnej, laboratorium (dla wspólnych projektów wśród firm będących rezydentami) oraz blok społeczny kompleksu (czytaj więcej.)
[przypisy: świadectwo charakterystyki energetycznej cena, kopanie studni cena, mrówka brodnica ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kopanie studni cena mrówka brodnica świadectwo charakterystyki energetycznej cena