Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo wczoraj i dzis : Tokinokura Lavatories Shimodate / Shuichiro Yoshida Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Oto rodzaj projektu, którego często nie widzimy – publicznego obiektu łazienkowego.
Shuichiro Yoshida, architekt z Tokio, zaprojektował toalety znajdujące się na mniej niż 9m2 powierzchni ziemi w mieście Chikusei.
Strona jest historycznym budynkiem magazynowym (jednym z nielicznych wciąż istniejących po II wojnie światowej), a grupa wolontariuszy uzyskała prawo własności budynku do wykorzystania jako baza do odkrywania specyficznego dla regionu dziedzictwa historycznego i kulturowego.
Yoshia została poproszona o dodanie toalet dla gości i personelu (ponieważ nie ma ich w budynku).
Mając do czynienia z tak niewielką powierzchnią terenu, aby zapewnić udogodnienia zarówno mężczyznom, jak i kobietom, łazienki są w rzeczywistości eleganckim dodatkiem do głównego budynku.
Ze względu na małą powierzchnię łazienki utrzymują otwarty klimat, ponieważ są otwarte na wysoki sufit z odsłoniętymi drewnianymi wspornikami.
Sprzątanie jest postrzegane jako sposób nie tylko zachowania krajobrazu specyficznego dla regionu, ale także stworzenia nowego krajobrazu na przyszłość.
Zewnętrzna część jest pokryta elastycznym tynkowym wykończeniem, natomiast wewnętrzne ściany wykończone są białym materiałem znanym jako.
Shikkui.
który ma wilgotne kondycjonowanie i zapobieganie pożarom.
Więcej zdjęć po przerwie.
Jak widać na Weheart.
[przypisy: kopanie studni cena, ile kosztuje wykopanie studni, mrówka błękwit ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje wykopanie studni kopanie studni cena mrówka błękwit