Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Architektura z Estonii

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Jutro Estonia będzie świętować dzień niepodległości.
Tak więc, aby rozpocząć obchody, chcielibyśmy pokazać kilka wspaniałych projektów z Estonii.
Ciesz się nimi po przerwie.
Guesthouse at Seedri street / JVR Arhitektuuribüroo Miasto wypoczynkowe Pärnu jest również znane jako stolica estońskiego funkcjonalizmu.
Jest domem perły estońskiego funkcjonalizmu z 1930 roku.
Rannahotell (hotel nad wodą), Rannahoone (budynek plaży) i liczne wille funkcjonalne z tego samego okresu.
Od lat siedemdziesiątych Pärnu wzbogaca się o nową, neofunkcjonalistyczną architekturę kurortową, która nadaje miastu charakterystyczny wygląd (czytaj więcej.) Villa V / 3 + Architekci Krajobraz w kształcie kwadratu złożony z domu jest przycięty do istniejącego krajobrazu , tworząc więcej prywatności dla wspólnej przestrzeni rodziny.
W tym samym czasie przestrzeń jest całkowicie otwarta.
można zobaczyć różne strony partii.
Tak więc willa nie powoduje zakłóceń w istniejącym krajobrazie, ale stanowi jedną z jego części (czytaj więcej.) Budynek mieszkalny Aleksandri St.
/ Salto AB Budynek mieszkalny przy ulicy Aleksandri znajduje się w środowisku o wielu różnych warstwach przestrzennych.
Na kształt budynku ma wpływ ograniczony szczegółowy plan, opracowany przed laty, a także duży kolekcjoner wody po przekątnej wycinający działkę, a tym samym dom.
Dostosowując się do tych ograniczeń, budynek wije się po działce, delikatnie dociskając do ziemi na końcach (czytaj dalej.) Aluminium House / Arhitektid Muru & Pere Koncepcja narodziła się z ruchu nadgarstka podczas pisania na papierze.
Powierzchnia dopuszczona do budowy była bardzo długa i wąska z powodu wielu ograniczeń.
Zaczęliśmy ustawiać pokoje w jednym rzędzie na jednym końcu, aż do granicy; następnie odwróciliśmy pokój do tyłu i tak właśnie budynek uzyskał swoją obecną formę (czytaj więcej.) Plac Vadabus i kościół św.
Pawła / żeń-szeń Kurczak z żeń-szeniem Chicken Architecture zaproponował odnowioną tożsamość dla kościoła św.
Pawła i placu Vadabus w Rakvere w Estonii, próbując zintegrować trzy różne elementy strony w spójną strategię projektowania głównej sali koncertowej (czytaj więcej.)
[więcej w: mrówka brzeg godziny otwarcia, otacza lagune, otacza lagunę ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka brzeg godziny otwarcia otacza lagunę rozsypywacz cementu