Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Budownictwo i architektura : AD Recommends: Najlepszy tydzień

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

To był pracowity tydzień w Blogu.
Oprócz fantastycznych projektów, nagraliśmy również zwycięskie projekty dla budynku Blogu Building of the Year Award.
Co mogłeś przegapić w tym tygodniu, po przerwie.
Handmade School / Anna Heringer & Eike Roswag Bangladesz jest żyzną ziemią aluwialną w Zatoce Bengalskiej i na ziemi o największej gęstości zaludnienia na świecie.
Średnio na każdym kilometrze kwadratowym mieszka prawie 1000 osób, a ponad 80% ludności mieszka na obszarach wiejskich.
Wiele z budowanych wernakularnych tradycji wykorzystuje ziemię i bambus jako materiał budowlany, jednak techniki budowlane są podatne na błędy, a wiele budynków nie ma fundamentów i odpornych na wilgoć zalotów (czytaj więcej.) Tokinokura Lavatories Shimodate / Shuichiro Yoshida Architects Oto rodzaj projektu nie często widzimy wiele.
publicznych obiektów łazienkowych.
Shuichiro Yoshida, architekt z Tokio, zaprojektował toalety znajdujące się na mniej niż 9m2 powierzchni ziemi w mieście Chikusei.
Witryna jest historycznym budynkiem magazynowym (jednym z nielicznych wciąż istniejących po II wojnie światowej), a grupa wolontariuszy uzyskała prawo własności budynku do wykorzystania jako baza do odkrywania specyficznego dla regionu dziedzictwa historycznego i kulturalnego.
(czytaj więcej.) Blair Residence / Bruce Bolander Przyzwyczajeni do małych przestrzeni, surowe ograniczenia dotyczące wielkości budynków narzucone przez warunki geologiczne i przepisy budowlane nie były postrzegane jako nie do pokonania przez parę przechodzącą z SoHo do gór Santa Monica w Malibu.
Witryna o powierzchni 2,5 akrów zapewniała słońce i powietrze oraz ogromne panoramiczne widoki na Ocean Spokojny, wyspę Catalina i czerwone skały z piaskowca w lokalnych górach (czytaj więcej.) Blogu Building of the Year 2009: The Winners At Blogu mocno wierzymy w naszych czytelników .
Pomogłeś nam rozszerzyć debatę na stronie, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat budynków, które codziennie pełnimy.
Kiedy zdecydowaliśmy się przyznać najlepsze budynki z 2009 roku, nie mogliśmy wymyślić lepszego sposobu na to, niż spełnić ten ważny obowiązek.
Zawęziłeś listę z prawie tysiąca budynków do 5 na kategorię.
Powiedział, że dziś z przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę każdej kategorii w następujących artykułach (czytaj więcej.) Capilla para el Tio / Visiondivision Visiondivision nigdy nie udostępnia nam interesujących projektów, czy to ich zoo / wodospad czy ich najnowsze.
kaplica dla Tio, złego diabła, który ma górę w Boliwii.
Jakkolwiek może się to wydawać dziwne, górnicy w Boliwii stają w obliczu okropnych warunków pracy wewnątrz góry i twierdzą, że Tio jest odpowiedzialny za pochłonięcie 8 milionów istnień ludzkich zagubionych w górach (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: mrówka brodnica, otacza lagune, woda i magnezja palona ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka brodnica rozsypywacz cementu woda i magnezja palona