Oczyszczalnia ścieków przydomowe
Budownictwo ekologiczne oraz architektura systemow w domu.

Architektura i nowoczesne budownictwo – Steven Holl Architekci wybrani do zaprojektowania nowego budynku Arts na University of Iowa

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Steven Holl Architekci we współpracy z BNIM Architects wygrał komisję dla nowego studia artystycznego dla kampusu University of Iowa (UI) Arts.
Nowy budynek ma zastąpić oryginalny budynek sztuki z 1936 r., Który został poważnie uszkodzony podczas powodzi kampusu University of Iowa w czerwcu 2008 r.
Proponowana lokalizacja jest bezpośrednio przyległa do i na północny zachód od Art Building West, zaprojektowany przez Steven Holl Architects , która od momentu otwarcia w 2006 roku otrzymała wiele nagród, w tym nagrodę AIA 2007 Honor Award dla architektury.
Więcej informacji po przerwie.
Proces selekcji, polegający na znalezieniu zespołu kierowanego przez architektów, a nie wybraniu konkretnego projektu, został zorganizowany przez University of Iowa.
Komisja selekcyjna pod przewodnictwem kierownika projektu UI Facilities Management, Beverly Robalino, wybrała architektów Steven Holl Architekci z BNIM Architekci, ze względu na ich kreatywność i uwagę na złożone problemy na ekscytującej, ale trudnej stronie.
Zespół Steven Holl Architects / BNIM wykazywał świadomość i wrażliwość na sąsiednie osiedle mieszkaniowe, solidne zrozumienie wyzwań związanych z projektami wspieranymi przez FEMA oraz unikalne połączenie z najbardziej bezpośrednim sąsiadem kontekstowym; Holl.
S obchodzony Art Building West..
UI Facilities Management dyrektor ds.
Planowania, projektowania i budowy, Rod Lehnertz powiedział:.
Uniwersytet jednogłośnie wybrał zespół Steven Holl i BNIM, opierając się na naszym przekonaniu, co zespół przynosi do stołu, oraz na pozytywnych wynikach naszych poprzednich partnerstw .
Mamy szczęście, że po raz kolejny mamy okazję współpracować z Steven Holl Architects, ponieważ wspólnie opracowujemy nowy budynek, który będzie odpowiadał za program na najwyższym poziomie, który będzie tam rezydować.
Tak jak to było w przypadku, gdy Steven Holl po raz ostatni przyszedł do naszego kampusu, będzie to projekt, który zapewni sukces zarówno dla School of Art & Art History, jak i The University of Iowa..
Steven Holl powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ponownie pracować z University of Iowa w kierunku stworzenia przestrzeni kampusu, a także nowego inspirującego obiektu dla sztuki.
[podobne: mrówka brzeg, otacza lagunę, otacza lagune ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka brzeg otacza lagunę rozsypywacz cementu